Коледен турнир по шахмат купа Florina ІІ клас

14 декември 2015

83 участници събра Коледното издание на детския шахматен турнир за купа Florina организиран от шахматен клуб ЦСКА. Безапелационно първи с 100 % актив е Георги Занов, а на точка след него са Даниел Марков и Симеон Занов, който бе победител през миналия месец
При момичетата Бояна Иванова спечели втора поредна купа като набра този път 4.5 точки. На цяла точка зад нея остана шампионката от турнира за І клас Боряна Аршинкова, а бронзовия медал с 3 точки остана за Моника Манолова, която бе победителка в октомврийското издание на турнира
На награждаването дядо Коледа раздаде много предметни награди, всички участници получиха натурални сокове FLOFORCE Нектар Ябълка с Са и вит.C , както и сувенири от Florina , а за първите трима при момичетата и момчетата езикови училища Интелект предоставиха ваучери за обучение по избран от децата език
заб. колоната Rtg са номерата на училищата на децата, следват точките и допълнителните коефициенти / определят се от сбора на точките от всички противници с които е играл даден състезател/