Държавни първенства на България по блиц за момчета и момичета до 8 и 10 години

10 март 2019

Елеонора Валентинова е вицешампионка на България при момичетата до 8 години след като постигна 5 точки от 7 партии. Това бе втори медал за Елеонора , която спечели бронзов медал на първенството по ускорен шахмат.
При момчетата до 8 години Раян Тодоров влезна в 6-тицата с 4 точки от 7 партии. При момчетата до 10 години Кристиян Русев и Александър Валентинов завършиха с 4 точки , които им отреди класиране в първата половина на класирането. При момичетата до 10 години Калина Гледачева изглежда бе уморена след емоциите от вчерашния и триумф и с 2 точки зае 8-мо място.
Шахматен клуб ЦСКА благодари на всички свои състезатели участвали на Държавните първенства на България и представили достойно ЦСКА!