Първенства на град София по Ускорен шах и блиц юноши и девойки 8-20 години

26 ноември 2012

Ускорен шах

момчета 8 години

1. Енчо Стоянов       ШК ЦСКА

2. Стефан Паронов   ШК ЦСКА

Мартин Георгиев     ШК ЦСКА

момчета 10 години

1. Николай Чолаков  ШК Шах 21

2. Цветан Станчев    ШК ИВИС +

момчета 12 години

1. Веселин Георгиев  ШК Левски

2. Георги Василев     ШК ШАХ21

3. Цанко Цолов        ШК ЦСКА

момчета 16 години

1. Христо Христов  ШК ИВИС +

момчета 20 години

1. Станислав Петров  ШК ЦСКА

момичета 8 години

1. Тереза Алексиева    ШК ШАХ21

2. Диляна Димитрова  ШК ЦСКА

3. Надя Тончева          ШК Михаил Ботвиник

момичета 10 години

1. Габриела Антова  ШАХ 21

2. Таня Илиева         ШК ЦСКА

3. Натали Никова     ШК ШАХ21

момичета 12 години

1. Радилена Бурева    ШК ШАх21

момичета 14 години

1. Ралица Маркова  ШК ЦСКА

момичета 16 години

1. Деница Драгиева  ШК Локомотив Сф

девойки 20 години

1. Сияна Ангелова  ШК ЦСКА

 

Блиц

момичета 8 години

1. Ралица Илиева         ШК ЦСКА

2. Диляна Димитрова  ШК ЦСКА

3. Ичен Ма                  ШК ШАХ21

момичета 10 години

1. Габриела Антова   ШК Шах 21

2. Таня Илиева          ШК ЦСКА

3. Христина Иванова ШК ШАХ21

момичета 12 години

1. Радилена Бурева  ШК Шах 21

момичета 14 години

1. Ралица Маркова  ШК ЦСКА

момичета 16 години

1. Деница Драгиева  ШК Локомотив Сф

девойки 20 години

1. Сияна Ангелова  ШК ЦСКА

момчета 8 години

1. Енчо Стоянов           ШК ЦСКА

2. Димитър Димитров  ШК ЦСКА

3. Стефан Паронов       ШК ЦСКА

момчета 10 години

1. Илиян Иванов      ШК Шах 21

2. Николай Чолаков Шах 21

3. Боян Симеонов    Шах 21

4. Цветан Станчев    ШК ИВИС +

юноши 16 години

1. Христо Христов

юноши 20 години

1. Станислав Петров

Сияна Ангелова от ШК ЦСКА шампионка по ускорен шах и блиц при девойките до 20 години

Енчо Стоянов от ШК ЦСКА шампион при момчетата 8 години по ускорен шах и блиц

отляво надясно Сияна Ангелова І-място девойки 20 години, Ралица Маркова І-място девойки 14 години и Радилена Бурева І-място девойки 12 години

момичета 8 години отляво надясно Ма Ичен ІІІ-място, Ралица Илиева І-място и Диляна Димитрова-ІІ място

отляво надясно Станислав Петров юноши 20 год. І-място и Христо Христов юноши 16 години-І място



Нашите състезатели

Davorin

Отбор мъже

гм Даворин Куляшевич,грм Петър Арнаудов, мс Алекси Йовчев, фм Георги Филев, ммРадослав Димитров.

Виж още

Харесайте ни във Facebook

Вижте ни във Facebook