Ученически турнир на ЦСКА І клас

28 април 2013

Председателят на Обединени спортни клубове ЦСКА-1948 и кандидат за дупатат от гражданската квота на партия Лидер Георги Калчев награди участниците и връчи от свое име редица допълнителни награди- топки, шапки, шалове на ЦСКА. Г-н Калчев пожела много успехи и все така масово участие в състезанията. Общият брой на участниците в турнира бе 72. Отлично се представиха участниците от шахматен клуб Феникс, които успяха да окупират доста от челните места! Поздравления за техния треньор Венета Петкова! Първи в крайното класиране с 100 % резултат завърши Владимир Тодоров, на половин точка зад него остана Никола Пенев, а третото място бе за Любен Илиев. При момичетата шампионка е Виктория Калинова, която изпревари с цяла точка Елена Величкова и Биляна Евтимова, заели съответно второ и трето място.