Детски турнир „Шахматна наслада“

2 юли 2013

Ралица Маркова е победител в първото издание на детския шахматен турнир “ Шахматна наслада“ организиран съвместно от шахматен клуб ЦСКА и сладкарница 4-sweet. Общо 13 участници застанаха на старта на турнира в това и четирима състезатели, които притежаваха коефициент ЕЛО. Логично и те заеха  призовата тройка в крайното класиране. Първото място убедително бе за Ралица Маркова с 6 от 6, второто остана за Наталия Грабчева , а третото бе за Анхер Мюстеджеб. След третия кръг за всички участници и съдии имаше по парче торта и оранжада. Победителката в крайното класиране Ралица получи купа а останалите призьори медали. И тримата медалисти получиха за своето добро представяне торти с емблемата на ЦСКА1